דוד ביטון מורה מומלץ אשדוד

★★★★★
 מורה ממש הכי תותח באשדוד לדעתי. הוא לימד לי הכל מאפס ובעזרתו עברתי ידני בטסט אחד. הוא ממש מורה רציני שחושב רק על הצלחה של התלמיד מלו. בקיצור ממליץ אותו מאודדדדד !!!!! 
- קווין בונן
הומלץ בתאריך: 18th September, 2020

מישל ודוד ביטון

★★★★★
מישל אני ממש ממש רוצה להודות לך על השיעורים שלך היו ממש כיפיים ובאמת שהנהנתי מכל רגע ורגע באמת שאם לא אתה לא הייתי עוברת טסט ראשון אתה המורה הכי טוב שיכלתי לבקש באמת המון המון תודה על כל התקופה והלימוד! תודה שהייתה מאחורי כל הדרך הזו והאמנת בי מעריכה את זה מאוד ושוב מודה לך ממש תודה רבה מישל ❤️
- שיראל בוזגלו
הומלץ בתאריך: 30th July, 2020

מישל מורה מדהים

★★★★★
מורה מדהים, מלמד מהלב ורוצה שכל תלמיד ותלמיד יצליח בקצב שלו. אווירה טובה בשיעורים, יודע לתת עצה מדוייקת. ממליצה בחום. תודה רבה על תקופה 🙏🏻👑
- ליזה צ\'וחילב
הומלץ בתאריך: 3rd June, 2020

דוד ביטון אלוף אלוף אלוף

★★★★★
אין אין מורים כאלה! מעבר למקצועיות כיף עם הבן אדם ונהנים בכל שיעור ושיעור. לא ישלח אותכם ויזרז אותכם לטסט סתם ככה אלה אם יראה שאתם באמת מוכנים. אלוף, מומלץ מאוד!
- דניאל
הומלץ בתאריך: 19th May, 2020

מישל ביטון מורה נהיגה באשדוד

★★★★★
מישל רציתי להודות לך הכל בזכותך אני יודעת שעברתי בגלל שאתה היית המורה שלי אני ממש שמחה שהחלפתי מורה אני ממש שמחה שהכרתי אותך למרות שאני ממש שמחה שסיימתי אם כל השיעורים האלה אני גם עצובה שלא אראה אותך יותר באמת שאתה מורה מושלם ומקסים אי אפשר לקבל יותר טוב ממך תודה על התקופה מדהימה !
- שיראל סבח
הומלץ בתאריך: 13th May, 2020
1 5 6 7 8 9 149

הכנס את המלצתך!